Науково-Виробниче Підприємство «КИАТОН» представляє вашій увазі промисловий маркувальний комплекс «EGGS-30» для друку від однієї до двох рядків тексту з розширеним інтервалом обслуговування і унікальними особливостями. Модель каплеструйних принтера здатна забезпечити швидку, безконтактну друк продуктивністю до 20 000 яєць на годину.

Маркувальний комплекс, розроблений НВП «КИАТОН» з урахуванням останніх досягнень в технології краплеструменевого друку, з широким спектром застосування зокрема для птахофабрик. При розробці була використана модель каплеструйних принтера "MARK HR-III" поставлена ​​мета найпростішого в управлінні використання з високою якістю друку, доступності.

Найсучасніша НАША модель каплеструйних принтера здатна забезпечити швидку, безконтактну друк, розроблена НВП «КИАТОН» з урахуванням останніх досягнень в технології краплеструменевого друку, з широким спектром застосування зокрема для птахофабрик. При розробці була поставлена ​​мета найпростішого в управлінні використання з високою якістю друку, і доступності. Простота обладнання дозволить маркувати яйце без простоїв, проблем з гідросистемами і ін. Проблемами з якими день у день стикаємося при роботі з каплеструйних обладнанням.

Виробництво в Україні!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Комплекс для маркування яйця "Eggs-30"

  • Код товару: 0008
  • Наявність: Ожидание 2-3 дня
Уточняйте цену по телефонам:
+38(057)757-23-93
+38(063)599-93-73
+38(099)663-99-23
  • 0₴