Про нас


В категорії немає товарів

За більш ніж 20-ти річний досвід роботи Науково-Виробниче Підприємство «КІАТОН» зарекомендувало себе як успішне підприємство у сфері   промислового технологічного виробничого устаткування, забезпечуючи весь спектр,   починаючи від реклами, ведення переговорів, захисту інтересів, як покупця, так і виробника,   виробництвом обладнання, закінчуючи доставкою, установкою, навчанням персоналу, а також забезпечення   сервісу на найвищому рівні. Є укомплектована лабораторія не тільки технічно,   але і кваліфікованими фахівцями, а також ряд власних представництв по регіонах України і за кордоном.
Науково-Виробниче Підприємство "КІАТОН" пропонує обладнання, що дозволяє наносити на будь-які поверхні таку інформацію як:
- дата випуску, термін придатності;
- номер зміни;
- логотип;
- метраж;
- штрих-код;
- QR - код і багато іншого.

Переваги продукції що промаркірована обладнанням НВП «КІАТОН» очевидні - це і гарантія високої якості продукції для покупця, і авторитет виробника - захист від підробок, а також це ще й економічний і якісний друк.

На сьогоднішній день НВП «КІАТОН» довіряють провідні підприємства Голандії, Данії, Іспанії, Франції, Англії, Японії, Молдавії, Росії та звичайно ж України. Таким чином, з нами співпрацюють більш ніж 3 тисячi підприємств та більш 500 млн. одиниць продукції щодня в Україні та за кордоном маркуються нашим обладнанням.
Географія основних установок обладнання НВП «КІАТОН»