МАРКУВАННЯ І УПАКОВКА НА ПТАХОФАБРИЦІ


Маркувальний принтер MARK HR-III

Маркувальний принтер MARK HR-III

Науково-Виробниче Підприємство «КИАТОН» представляє вашій увазі промисловий каплеструйний маркиратор..

0₴

Комплекс для маркування яйця "Eggs-30"

Комплекс для маркування яйця "Eggs-30"

Науково-Виробниче Підприємство «КИАТОН» представляє вашій увазі промисловий маркувальний комплекс «E..

0₴

Маркувальний комплекс «MARK EGGS HP-120»

Маркувальний комплекс «MARK EGGS HP-120»

Характеристики та описШвидке, безконтактне, безперебійне маркування до 120 000 яєць/год на складах т..

193200₴

Маркувальний комплекс «MARK HR-II п'ятиканальний»

Маркувальний комплекс «MARK HR-II п'ятиканальний»

«MARK HR-II п'ятиканальний" розроблений спеціально для роботи на птахофабриках, що обумовлено своєю ..

193200₴

Упаковщик Farmpacker 102S
Упаковщик Farmpaker 192S
Показано від 1 до 15 з 19 (всього сторінок: 2)

Ми пропонуємо вашій увазі маркиратори яєць для птахофабрик від Українського розробника і виробника.

  Згорнути розгорнути

Кожне яйце, яке надходить на наші прилавки магазинів України, має бути промарковано. У разі маркування методом штампування або краплеструменевого друку треба використовувати нешкідливі фарби, призначені для харчових потреб і дозволені центральним органом виконавчої влади в сфері охорони здоров'я. Згідно із законом, для реалізації в Україні, на яйцях позначають:


- для дієтичних яєць - групу, категорію і дату знесення (число і місяць);

- для столових та охолоджених яєць - групу і категорію.Дозволено наносити на яйце додаткову інформацію (товарний знак, назва господарства тощо). До маркування входить найменування виробника та категорія яйця. У магазинах, як правило, яйця столові - буква С на шкаралупі. Ще бувають дієтичні - маркування Д. Якщо після букви стоїть цифра, 1, то яйце першої категорії, 2 - другий, буква О - яйце добірне.На даний момент великих птахофабриках використовують для нанесення інформації на яйця в основному каплеструйні маркірувальники з технологією друку CIJ. Каплеструйний маркиратор яєць легко інтегрується в сортувальні машіни.Одін потік - один принтер. Яєчний маркиратор, отримує сигнал з машини і на кожне яйце в потоці маркується кодом відповідним його вазі.


Для нанесення інформації на яйця в лотку на птахофабриці, ми пропонуємо доступний за ціною принтер для яєць, розроблений НВП «КИАТОН» з урахуванням останніх досягнень в технології краплеструменевого друку, з широким спектром застосування на птахофабриках. При розробці обладнання для нанесення інформації на яйця була поставлена ​​мета найпростішого в управлінні пристосування, з високою якістю друку, доступності, а також з можливістю використання системи безперебійної подачі чорнила. Це обладнання значно доступнішими за ціною і може застосовуватися навіть на міні птахофермах. Для наших клієнтів ми пропонуємо сервісне обслуговування, ремонт пристроїв, заміну несправних елементів, продаж витратних матеріалів. Якщо ви не можете визначитися з тим, яка саме Вам необхідно обладнання, то зателефонуйте нам, і ми підберемо для Вас оптимальний варіант.