Представляємо вашій увазі каплеструйний маркиратор для друку від однієї до п'яти рядків тексту з унікальними особливостями для якісної роботи на птахофабриках.

Найсучасніша модель каплеструйних принтера здатна забезпечити швидку, безконтактну, бессбойную маркування яйця.

Модель об'єднує невибагливість у використанні з високою ефективністю. Завдяки запрограмованим функцій принтер дозволяє регулювати висоту, ширину і затримку друку. Принтер має вбудовану систему реального часу, опції дати і часу, програму "зсуву" дати. Дозволяє регулювати насиченість друку.

Нове вигідніше технологічне рішення маркування на птахофабриках !!! У складі комплексу шість гловок, кожна з яких ніби пливе по яйцю забезпечуючи при цьому рівномірну чітку буквено-цифрову-графічну до 9 мм по висоті інформацію. У складі комплексу універсальний конвеєр довгою 1.6 м., На якому з легкістю можете працювати з продуктивністю до 120 000 яєць на годину. Застосування випробування 20-ти річної технологією картриджів НР дозволяє оперативно змінювати колір (червоний, синій, зелений) без всякого обслуговування гідросітеми тому її в принтерах НЕМАЄ.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Маркувальний комплекс «MARK EGGS HP-120»

  • Код товару: 00018
  • Наявність: В наявності
Уточняйте цену по телефонам:
+38(057)757-23-93
+38(063)599-93-73
+38(099)663-99-23
  • 0 €


Теги: Маркувальне обладнання, Маркувальний принтер, Маркування яєць