Термотрансферні cтрічки (ribbon, wax, wax/resin, resin)


Термотрансферна стрічка 30мм*400м

Термотрансферна стрічка 30мм*400м

Термотрансферная стрічка риббон 30мм * 400м.Вся номенклатура товарів тривалого терміну зберігання пр..

0₴

Стрічка ріббон для друку біла 30х150

Стрічка ріббон для друку біла 30х150

Термотрансферна стрічка для друку на плівці білого кольору. Низький температурний режим.Термотрансфе..

163₴

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Термотрансферна стрічка ribbon - це невеликий рулон плівки з поліестеру. З одного боку плівки додано барвник, який при друці нагрівається, а на іншій стороні плівки є спеціальне захисне покриття.

Перед тим, як стрічку ribbon купити, рекомендуємо звернути увагу на розташування барвника шару стрічки (з внутрішнього або із зовнішнього боку).

Не всі моделі принтерів є універсальними, деякі з них можуть заправлятися ribbon стрічками, фарбувальний шар яких повинен бути з певного боку. Також враховуйте, що ширина фарбувальної стрічки ribbon повинна відповідати ширині етикеток, а діаметр втулки і довжина намотування не повинні бути більше зазначених характеристик принтера.

Крім представлених в нашому каталозі стрічок, ми можемо виготовити ribbon для термотрансферного друку згідно ваших розмірів, намоток.

Щоб не витрачати час на пошук необхідно термотрансферного ribbon в каталозі, радимо вам зателефонувати нашим консультантам. Вони допоможуть підібрати ribbon для вашого принтеру, з урахуванням всіх характеристик моделі вашого маркиратору.