МАРКУВАЛЬНИЙ ПРИНТЕР «MARK HP150S»

НВП «КІАТОН» є українським виробником і пропонує великий вибір маркувального обладнання нового покоління, яке повністю укомплектоване і не потребує додаткових витрат для введення в експлуатацію. Також пропонуємо витратні матеріали за цінами світових виробників (Англія, Франція, Японія тощо).

Маркувальний принтер серії TIJ2,5  передбачає безконтактний друк на поверхні об'єкта, що переміщається транспортерною стрічкою.

Інтерфейс принтера інтуїтивно зрозумілий та доступний некваліфікованому персоналу. Вибір типу шрифту проводиться безпосередньо при створенні марки (потреби в ПК немає). Існує функція перевороту марки на 90 градусів тобто. упоперек.

Також особливістю принтера є два режими регулювання насиченості друку, що дозволяє зробити дуже жирний напис (що вітається на прозорих матеріалах).

Змінювати шрифти та висоту друку від 1.5 мм до 12.7 мм можна безпосередньо в меню принтера, без використання ПК. Також, не виходячи з режиму друку, можна оперативно змінити напрямок друку, перевернути марку або змінити затримку друку.

Переваги маркувального принтера НР150

· Лічильник, автоповтор, друк логотипів, штрих-кодів;

· Запасний ряд дюз для вильоту фарби;

· Переворот марки, не зміщуючи при цьому принтер механічно;

· Швидка зміна кольору при необхідності, без додаткового промивання системи;

· Роздільна здатність друку можна змінювати від 150 dpi до 600 dpi, таким чином оператор може самостійно регулювати насиченість друку і відповідно витрата чорнила;

· функція реального часу

· Наявність внутрішніх годин, тобто. самостійно може змінювати дату та час виробництва;

· Принтеру не страшні простої, тому що немає гідросистеми, працює без розчинника;

· Управління Touch Screen;

· без традиційного обслуговування (після роботи лише закрити доступ повітря до дюз картриджа за допомогою паркування картриджа);

Принтер друкує на основі картриджа, який вибирається під необхідну поверхню. Витрата картриджа - 6 млн символів середньою роздільною здатністю друку, висотою 4мм.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Каплеструменевий маркіратор MARK HP150S

  • Код товару: 085
  • Наявність: В наявності
Уточняйте цену по телефонам:
+38(057)757-23-93
+38(063)599-93-73
+38(099)663-99-23
  • 58000₴


Теги: Маркувальний принтер, Маркувальне обладнання